Sens życia?

Wielu z Nas zadaje sobie to pytanie, jaki jest sens życia? Ja również często zadaję sobie to pytanie. A najbardziej zastanawia mnie sens gdy ktoś odchodzi :( Właśnie wczoraj pożegnaliśmy Moich koleżanek Mamę :(  Kobieta 64 lata, wystarczyły 4 godziny aby odeszła z tego świata :( Kobieta aktywna, dbała o siebie, regularnie się badała. Wystarczyła chwila :( O 2ej w nocy sie źle poczuła, pojechała do szpitala…Pan z pogotowia powiedział,że za 3-4 godziny będzie można Ją odebrać…Nagle w szpitalu okazało się ,że natychmiast trzeba zrobić koronografię i w trakcie badania serce stanęło :( reanimowali 2 i pół godziny nic jednak nie dało, kobieta zmarła o 6.30 :(  Jakie to życie jest kruche :( Mimo,że to była Mama koleżanek, które mieszkały za ścianą , to smutek,żal :(  Może to co napiszę teraz zbulwersuje niektórych, ale muszę to napisać. Dlaczego z tego świata odchodzą dobrze ludzie? Ludzie którzy dbają, o rodzinę, o siebie???? No dlaczego???? A tacy co chodzą po śmietnikach, pijacy, żebracy funkcjonują??? No niech mi ktoś powie dlaczego???????? 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moje życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Sens życia?

  1. To, że ktoś pije, żebra i chodzi po śmietnikach nie znaczy że jest złym człowiekiem, i nie znaczy też, że zasługuje na śmierć bardziej niż ktokolwiek inny. Wobec śmierci jesteśmy bezbronni.. Zabierze nas kiedy jej się będzie podobać. Nie mamy na to wpływu.

    Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>