Podsumujmy tydzień

Witajcie Kochani :)

Tak jakoś naszło mnie na podsumowanie tygodnia :)                Zacznijmy od poniedziałku :) 

- aktywność pierwszy dzień wyzwania Mel B ( cardio, trening brzucha i pośladków ) 

Wtorek :

- Drugi dzień Mel B ( trening nóg i brzucha ) 

Środa :

- Dzień 3 Mel B ( trening klatki piersiowej,pośladków i ABS ) 

Czwartek :

- Dzień wolny od wyzwania Mel B, ale nie od aktywności :) brzuszki proste x 200, brzuszki skośne x 200,nożyce pion x 200, nożyce poziom x 200,spinanie brzucha x 200   :) 

Piątek :

- Dzień 5 z Mel B ( trening brzucha, ABS i trening nóg ) Mimo,tego,że czułam jak coś mnie bierze ćwiczyłam… Dałam z siebie wszystko :)

Sobota :

- Dzień 6 z Mel B ( trening całego ciała i ramion ) ojjj był ogień :) Do tego prawie 2 godziny prasowania :) uzbierało się. 

Niedziela :

- Wolne od wyzwania Mel B ;) i od aktywności. Dziś pozwolę sobie na chwilę odpoczynku. Też mi się należy. M w trasie a ja z dziewczynkami i potrzebuję chwili dla siebie…tylko dla siebie. Dobrze,że dziewczynki z rana się uczyły a teraz się bawią. 

Pochwale się,że stuknął mi 19 dzien bez słodkiego, to też wyczyn :) samopoczucie moje jest ok. Od tygodnia łykam ten magnez i chyba jakas taka spokojniejsza jestem ;)Obecny tydzień przyniósł spadek 0,3 kg :) może szału nie ma ale jest spadek :) A nic tak nie cieszy jak to,że jest mniej na wadze ;) lub centymetrze hihihi. U mnie akurat cm pozostały te same ;( Ale @ trwa…. Ciekawe co przyniesie nowy tydzień, czy power będzie czy mnie opuści ???? tego nie wie nikt.

Spokojnego wieczoru niedzielnego życzę :)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Moje myśli. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>